Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Działa poprawnie na: Windows 9x, NT, 2000, 2003, XP.

BS Folder Hider >

BS Folder Hider to program, który umożliwia zaawansowane ukrywanie plików w folderach.

Nie jest to takie zwykłe ukrywanie jak w przypadku atrybutu "ukryty" we właściwościach folderu w systemie Windows. Program ten nie działa w taki sposób. Pozwala on na kompletne ukrycie folderu i zamaskowanie go jedną z trzech metod kodowania - rozszerzenia panelu sterowania, folderu systemowego oraz urządzenia mobilnego. Każda z tych metod prowadzi do całkiem innej identyfikacji folderu przez system, dzięki czemu dostęp do jego plików staje się niemożliwy. Przy wyborze pierwszej opcji podczas próby wejścia w folder otworzy się "Panel Sterowania", przy wyborze drugiej - "Mój komputer", a przy wyborze trzeciej system będzie chciał połączyć się z urządzeniem typu Pocket PC (jeśli na komputerze zainstalowany jest program Microsoft ActiveSync). Mało tego - do tak zabezpieczonego folderu nie da się wejść podając do niego ścieżkę w pasku adresu, nie da się też wyszukać znajdujących się w nim plików. Folder taki jest dodatkowo zabezpieczony przed nadpisaniem, w systemach NT (np. Windows XP) jest ukryty, a w starszych systemach (np. Windows 98) kompletnie niewidoczny! Program prócz ukrywania folderów potrafi je oczywiście później odkryć, a dzięki zapisywaniu wszystkich zmian w logach zawsze można sprawdzić, który folder jest już ukryty i jak do niego dotrzeć, by go odkryć. Dodatkową opcją jest możliwość przeglądania zawartości ukrytych przez program folderów, jednak żeby otwierać pliki z tak ukrytego folderu trzeba go tymczasowo odkryć. Na program można założyć hasło, by nikt niepowołany nie mógł odkryć naszych folderów bez autoryzacji.

Program ten jest doskonałym wyborem dla tych, którzy muszą przechowywać poufne dane, a przy okazji uniemożliwić dostęp do nich innym użytkownikom komputera.

Program jest darmowy. Bil Software nie ponosi odpowiedzialności za błędne korzystanie z programu, jednak w razie jakichkolwiek problemów proszę się z nami skontaktować.

Dzięki BS Folder Hider możesz: >

  • Ukryć (w pełnym tego słowa znaczeniu) folder wykorzystując jedną z trzech metod kodowania,
  • Uniemożliwić dostęp do plików w folderze,
  • Uniemożliwić wyszukiwania plików, które znajdują się w folderze,
  • Uniemożliwić przejście do folderu za pomocą ścieżki w pasku adresu,
  • Przeglądać listę plików znajdującą się w ukrytym folderze,
  • Odkryć wcześniej ukryty folder.

Dodatkowo BS Folder Hider został zaprojektowany tak, aby interfejs zmieniał się w zależności od wersji systemu operacyjnego. BS Folder Hider 2.0 działa w każdym systemie Windows®! Najnowsze rozwiązania oraz optymalizacja kodu powodują, że program uruchamia się błyskawicznie i pracuje zużywając minimalną ilość pamięci operacyjnej, utrzymując przy tym stabilność. Program ma także możliwość wyboru języka - polskiego lub angielskiego.

Program występuje na licencji freeware - można go pobrać zupełnie za darmo z naszego serwera.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >