Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Cennik

Nie sposób podzielić strony WWW na pakiety cenowe, jako że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Nie jesteśmy w stanie podać też precyzyjnej wyceny telefonicznie. Każda witryna internetowa wymaga omówienia lub przekazania nam szczegółowej specyfikacji, zawierającej informacje dotyczące prac przy webdesignu (czy klient ma już grafikę, czy sami przygotowujemy - jeśli tak to jaka kolorystyka, wizja itp.).

Na końcową cenę i czas realizacji wpływa wiele czynników. Wiele zależy też czy klient będzie otwierał sklep internetowy na podstawie naszego systemu, czy też będziemy przygotowywać layout pod gotowy już system (jak np. osCommerce). W przypadku klasycznych stron internetowych, jak firmowe wizytówki, galerie, czy portale internetowe lub wortale tematyczne, rozbieżność cenowa jest ogromna i zależy od dużej liczby detali.

 1. Skontaktuj się z nami, wyceń projekt

  • +48 881 425 122
  • Biuro czynne pn.-pt. 10:00-18:00

  • Vailacom Sp. z o.o.
   Polna 42B
   42-622 Świerklaniec (woj. Śląskie)
   NIP: 634-281-29-51
   Kapitał zakładowy: 115.500,00 zł

  Dane kontaktowe

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >