Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Lipska.NET >

Sieć osiedlowa Lipska.NET wraz z sieciami na ul. Stachiewicza, Turniejowej i Prądnickiej jest własnością firmy Systemy Telekomunikacyjne i Komputerowe "SCAZI" Sp. c. Firma zajmuje się tworzeniem i utrzymywaniem sieci komputerowych, tworzeniem i utrzymywaniem sieci telefonicznych, dostawą sprzętu komputerowego, dostawą sprzętu telekomunikacyjnego oraz tworzeniem osiedlowych sieci internetowych.

Informacje techniczne >

Zakres Szczegóły
Layout Wykonany przez nas autorski layout.
Layout skonwertowany na XHTML [W3C Validator, XML Schema Validator].

Obecny layout on-line zlecony został do zrobienia na podstawie poprzedniego, jednak z dokładną specyfikacją, po zmianie nazwy firmy ze strony klienta.
System zarządzania treścią (CMS) Wdrożenie ogólnodostępnego systemu CMS "PostNuke" (wybrany przez klienta), stworzenie do niego skórki i przystosowanie do niej modułów.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >