Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Nowa wersja Bil Software jest już on-line! Musieliśmy przystosować witrynę do nowoczesnego stylu na światowych standardach. Obecna wersja to nie tylko zmiana wyglądu. Zmieniliśmy także silnik witryny na nowszą wersję naszego autorskiego systemu, zmieniliśmy także naszą ofertę jak i skład pracowników. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć zakres usług, a przejrzysta witryna umożliwi nowym klientom łatwiejsze sprawdzenie naszych kwalifikacji i wykonanych projektów.
Nie wszystko jednak jest jeszcze dostępne - obecnie przenoszone są działy z artykułami i cała pobieralnia. Warto natomiast sprawdzić nową wersję BS Folder Hider (dawniej Bil Folder Hider) 3.0.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >