Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą figurującą pod marką Bil Software, która specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu nowoczesnych stron internetowych oraz aplikacji internetowych (systemy zarządzania treścią). Na rynku tworzenia stron internetowych istniejemy od 2005. roku - przez lata starań w udoskonalaniu jakości naszych usług, zasłużyliśmy sobie na pozycję w czołówce polskich wykonawców WWW.

Nasze usługi kierowane są zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Skupiamy się na jednej dziedzinie, dlatego możemy wykonywać naszą pracę naprawdę dobrze.

Mamy indywidualne podejście do naszych kontrahentów, a klienci, którzy nawiązują z nami stałą współpracę traktowani są priorytetowo i według niższych stawek.

Dlaczego my?

Korzystamy wyłącznie z własnych, autorskich rozwiązań (chyba, że klient życzy sobie inaczej - jesteśmy w stanie pracować na dowolnych systemach CMS, łącznie z ich modyfikowaniem). Dzięki temu wszyscy klienci otrzymują w pełni dostosowane dla nich projekty, które pozwalają na dużo szybsze pojawienie się w czołówce wyników wyszukiwarki Google. Takim podejściem zapracowaliśmy sobie na to, iż mamy samych zadowolonych odbiorców.

Pracowaliśmy z wieloma znanymi markami, m.in. Fruit Of The Loom, Valkea Media, Apart-lux, AdPen, Eurotravels, Fargo, Wimax, Termobud, Panda Multimedia, Global Idea, PolygonFly, Visago, APIW, Exito Group, Cezas, Amrad, czy FelixCom.

Historia >

Pierwsze prace rozpoczęliśmy w 1998 roku, lokalnie, w miejscowości Bytom, bez własnej wizytówki w internecie. Zajmowaliśmy się jedynie programowaniem, jeszcze pod system Microsoft DOS. Później zaczęły powstawać pierwsze aplikacje pod platformę Windows (we wczesnych wersjach). Z biegiem czasu musięliśmy się zainteresować potrzebami firm i osób indywidualnych korzystających z internetu, więc zmieniliśmy zakres usług na profesionalny webdesign, ale i programowanie witryn internetowych (aplikacje PHP z bazami danych), co stało się naszą główną profesją. W 2005. roku zaistnieliśmy na rynku tworzenia stron internetowych jako Bil Software.

Obecnie >

Tworzymy profesjonalne witryny internetowe od podstaw, korzystając tylko z autorskich rozwiązań, a także modyfikujemy witryny stworzone na dowolnych innych rozwiązaniach, jak też podejmujemy się pojedynczych usług (np. konwersja grafik na HTML5).

Skład >

Michał Gacki - prezes zarządu, który prócz koordynacji projektów, wspiera firmę swoimi umiejętnościami z zakresu programowania, a także kodera front-end. Michał jest zdobywcą kilku certyfikatów z branży IT, autorem szeregu publikacji prasowych (m.in. w popularnym czasopiśmie PHP Solutions oraz Komputer Świat - Twój Niezbędnik).

Adrian Świętoń - główny programistą, z kwalifikacjami z tego zakresu na najwyższym poziomie. Odpowiada za najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne nie tylko z zakresu PHP5, ale także z JavaScript, aplikacji mobilnych i innymi platformami wykorzystywanymi na stronach WWW.

W Bil Software pracuje także kilka innych osób, którzy dobierani są zależnie od projektu. Wśród nich znajduje się dwóch webdesignerów oraz koderzy i programiści, odpowiednio dobierani do potrzeb. Dzięki temu każde zlecenie jest przeprowadzane sprawnie (tym samym nie pozwalamy sobie na opóźnienia), przez dobrze dobraną grupę specjalistów szkolonych od lat w zawodzie (wielu z nich odbyło także specjalne certyfikaty w dziedzinie WWW). Jednak wykształcenie to nie wszystko - pracujemy jedynie z ludźmi, którzy od lat "czuli" to, co robią, którzy nadążają za światowymi standardami i myślą samodzielnie, nie tylko na podstawie wyuczonej wiedzy. Powierzając nam zlecenie strony internetowej, masz pewność, że będzie pracował nad nią odpowiednio dobrany zespół, by przygotować Twoją witrynę na potrzeby Twoje i rynku.

W przypadku natłoku projektów dobieramy zaufanych freelancerów, na których zawsze możemy liczyć. Oczywiście są oni kierowani przez wyższych stażem pracowników, co gwarantuje spójną i szybką pracę przy każdym ze zleceń.

Warsztat >

Aby profesjonalnie podchodzić do klienta, pracujemy wyłącznie na czołówce oryginalnych aplikacji przeznaczonych do naszych usług. Dzięki temu formaty, które przekazujemy klientowi są zawsze uznanymi na całym świecie standardami, które bez problemu nadają się do dalszej modyfikacji w innych miejscach. Nie korzystamy z ubogich funkcjonalnie alternatyw open source tylko dlatego, że są darmowe. Podsumowując: nasz warsztat to najlepsze aplikacje w branży, dzięki czemu nie spotykamy się z problemami z utrzymywaniem standardów jak i funkcjonalności.

Przyszłość >

Wiele razy udawadnialiśmy, że potrafimy bardzo szybko dostosować się do potrzeb rynku, wprowadzając najnowsze standardy i technologie (jak HTML5 i responsive webdesign). Pragniemy nadal specjalizować się w przyszłościowym kierunku, jakim są usługi internetowe, tak by nasze projekty zawsze mogły sprostać wymaganiom rynku.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >