Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Rekomendacje >

W tym dziale zamieszczone zostały rekomendacje wielu firm dla Bil Software. Jeśli wątpisz w autentyczność dowolnej z rekomendacji, możesz napisać e-mail do danej firmy w celu potwierdzenia.

BelMedia S. c. >


"Współpracę z Bil Software rozpoczęliśmy w 2008 roku. Od razu dało się u nich zauważyć fachowe, indywidualne podejście do naszych zleceń oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Wszystkie projekty dotychczas były zrobione bardzo starannie i w wyznaczonych terminach.

Obecnie przygotowujemy kolejny serwis, którego wykonanie także będziemy zlecać firmie Bil Software.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, sugestie ich programistów i mamy nadzieję, że jeszcze wiele projektów będziemy mogli razem stworzyć."

Jacek Kratyński i Marcin Krupski
BelMedia s.c. - Wydawca serwisów internetowych eurotravels.pl, wacht-tv.pl.

Termobud S. c. >


Zlecona przez nas witryna internetowa została wykonana kompleksowo zgodnie z planem w specyfikacji. Bil Software skończyło projekt w ustalonym terminie. Nie mieliśmy też problemów z obsługą techniczną już podczas korzystania z projektu - kontakt z ich stron jest błyskawiczny, a każda wskazówka wdrożona w praktyce powoduje pozytywne zaskoczenie z naszej strony - w panelu administracyjnym Bil Software da się zrobić bardzo wiele rzeczy, o których nie można było nawet pomyśleć w systemach, z którymi mieliśmy do czynienia do tej pory.

Polecamy usługi Bil Software firmom, które szukają intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań, które zarazem pozwalają na zaawansowaną obsługę witryny z okna naszej przeglądarki internetowej.

W. Połacik, R. Bodanko
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe TERMOBUD W.Połacik, R.Bodanko s.c.

Panda Multimedia >


"Z Bil Software ściśle współpracujemy od roku 2004. Grupa realizuje część programistyczną naszych projektów internetowych. Główną zaletą ich usług jest niezwykle wysoki poziom techniczny realizacji. Potrafią sprostać naszym wymaganiom oferując najwyższą jakość kodu XHTML, optymalizacji SEO i zaawansowane programowanie PHP. Duża wiedza techniczna i doświadczenie Bil Software pozwala na realizację najbardziej finezyjnych projektów opartych wyłącznie na autorskim oprogramowaniu.

Usługi Bil Software polecamy osobom szukającym bezkompromisowych rozwiązań na najwyższym poziomie. Mając doświadczenie z innymi wykonawcami możemy śmiało potwierdzić wysoki poziom Bil Software wyróżniający ich na polskim rynku usług programistycznych."

Patryk Pieściński
Firma Panda Multimedia - grafika 3D, rozwiązania internetowe.

Polygonfly >


"W przeciągu kilku lat, niezmiennie korzystaliśmy z usług Bil Software. Bez względu na budowę i przeznaczenie naszych serwisów, nigdy nie napotkaliśmy na jakiekolwiek problemy techniczne. Wysoki poziom obsługi, świetny kontakt, pomoc w doborze rozwiązań oraz przede wszystkim elastyczność Bil Software doprowadziły do stałej współpracy. "

Mariusz Majchrzak
Firma Polygonfly - grafika 3D, wydawca serwisów polygonfly.com, przebieraj.pl, visago.it.

ExitoGroup >


"Nasza współpraca z Bil Software trwa od kilku lat. W tym czasie wykonaliśmy sporo projektów i cały czas zlecamy kolejne prace przy naszych witrynach. Bil Software poleciliśmy także naszym zaprzyjaźnionym firmom z czystym sumieniem.

Dzięki fachowym sugestiom nasze witryny w efekcie przyjęły jeszcze lepszą postać, którą możemy się pochwalić w obecnych czasach.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj także ich autorski system zarządzania stronami, który jest najbardziej intuicyjny i prosty w obsłudze spośród tych, z którymi mieliśmy do czynienia wcześniej. Ponadto nigdy nie było żadnych problemów z wdrożeniem nawet zaawansowanych opcji.

Usługi Bil Software możemy szczerze polecić, gdyż jesteśmy już na etapie stałej współpracy."

Michał Małczyński i R. Badowski
ExitoGroup s.c. - importer artykułów promocyjnych, wydawca serwisów FruitOfTheLoom Polska, wearsite.pl, hotelstore.pl, adpencil.pl. adpen.pl, pensite.pl.

Soft-PC >


"Z Bil Software współpracujemy ściśle od roku 2005. Firma realizuje część graficzną jak i częściowo programistyczną naszych projektów internetowych. Duża wiedza techniczna i doświadczenie Bil Software pozwala na realizację najbardziej wyrafinowanych projektów opartych wyłącznie na autorskim oprogramowaniu. Realizacje projektów wykonywane są w uzgodnionych terminach.

Firmę Bil Software polecamy osobom szukającym bezkompromisowych rozwiązań na najwyższym poziomie oraz osobom ceniącym sobie solidność i sumienność w wykonywaniu projektów z najdrobniejszymi szczegółami."

Tomasz Mikołajewski
Soft-PC.pl - internetowy portal i sklep komputerowy.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >