Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Sklepy internetowe

Layout + system CMS + instalacja

Sklepy internetowe są bardzo istotnym elementem rynku online.

Dobrze wykonany sklep powinien być intuicyjny, prosty i przede wszystkim dobrze wyglądać. To wygląd przykuwa oko potencjalnych kupców. Chcą wiedzieć, że kupują coś w ładnym, "czystym" miejscu.

Czasy, kiedy wykorzystywano sklepy z masą linków, boksów i kategorii dawno już minęły (popularne strony korzystały lub wzorowały się np. na systemie osCommerce). Obecnie nowoczesne sklepy internetowe wyglądają często jak normalne strony, mają bardzo mało tekstu (głównie zdjęcia i obrazki) oraz pozwalają na bezproblemowe zakupy bez konieczności logowania czy rejestracji.

Strony internetowe jako sklepy tworzymy na własnych, autorskich rozwiązaniach. Masz gwarancję, że wykonany przez nas sklep spełni Twoje oczekiwania, będzie szybki, intuicyjny i zawierał wszelkie niezbędne funkcje.

Dostosowujemy się do Twoich wymagań - możemy stworzyć klasyczny sklep z wieloma artykułami, ale też równie dobrze przygotować proces realizacji zamówień pizzy z wyborem składników lub innego jedzenia na wynos.

Integrujemy wszystkie znane płatności online (do wyboru): PayU (Platnosci.pl), Przelewy24.pl, DotPay.pl, Transferuj.info, PayPal.pl oraz płatności SMS Premium.

Zobacz nasze przykładowe realizacje.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >