Kompleksowe tworzenie stron internetowych, webdesign, aplikacje CMS

Wearsite >

Dystrybutor najwyższej jakości odzieży reklamowej znanych światowych marek takich jak: Fruit of the Loom, B&C, Gildan, Hanes, Result, Stedman, Slazenger.

Informacje techniczne >

Zakres Szczegóły
Layout Wykonany przez nas autorski layout.
Layout skonwertowany na XHTML, jednak niezgodny w validatorze. Powodem niezgodności jest pobierana przez stronę treść z zewnątrz.
System zarządzania treścią (CMS) Wykonany przez nas autorski skrypt umożliwiający zarządzanie podstronami. Główne zadanie skryptu to pobieranie i przystosowanie do sprawnego działania treści z zewnętrznego źródła (witryna współpracująca z WearSite). W wyniku tego witryna zawiera zawsze aktualne produkty i ich przeglądanie jest identyczne jak na źródłowej stronie.

Zaufali nam:

i wielu więcej

Nowości »

Postanowiliśmy umieścić poradniki dotyczące tworzenia stron WWW, które opublikowaliśmy kilka lat temu na łamach magazynu PHP Solutions. Są to artykuły prasowe, które od dziś będzie można przeczytać online i zastosować w praktyce. Jeśli jesteś początkującym programistą lub chcesz zacząć swoją przygodę z programowaniem, zapraszamy do lektury. więcej nowości >